Arama Motoru Optimizasyonu
(SEO)

SEO Nedir? Nasıl Yapılır?

SEO NEDEN ÖNEMLİDİR?

Uzun vadede organik Trafiğe Yatırımın Anahtarı

SEO HİZMET SÜRECİ

Hedef Analizi

Web sitenizi, teknik, içerik ve diğer konularda analiz ediyoruz. Hazırladığımız detaylı raporu size sunuyoruz. Hedef KPI’lara göre strateji belirlenerek yol haritası oluşturuyoruz.

Anahtar Kelimeler

Markanızın bilinirliğini arttırmaya ve web sitesinize organik kaliteli trafik çekmeye yönelik yararlı olabilecek anahtar kelimeleri farklı araçlardan araştırarak analiz çıkartıyor ve şirketinize sağlayacağı katkıyı size sunuyoruz.

Sektör ve rakip analizi

Anahtar kelime araştırmanızı yaptıktan sonra anahtar kelime bazında rakip analizini gerçekleştiriyoruz. Analizin ortaya çıkmasının ardından rakiplerinizin pazardaki paylarını araştırıyor ve sektörünüzün pazar raporunu size sunuyoruz.

seo & içerik stratejisi

Anahtar kelime analizinde çıkarttığımız anahtar kelimeler il beraber markanıza özel olarak içerik stratejisi oluşturuyoruz. Detaylı analizde çıkarttığımız teknik sorunları gideriyoruz. Oluşturduğumuz SEO stratejisini uyguluyoruz.

dönüşüm optimizasyonu

Web sitenizin kaliteli trafik olmasının ötesinde sitede gerçekleştirilen eylemin artmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz. Trafikle doğru orantıda artan dönüşüm sağlamak için sürekli olarak A/B testleri yapmaktayız. Başarılı bulduğumuz sonuçları genele uygulamaktayız.

analiz & Raporlama

Web sitenize çalışmaya başladığınız günden itibaren kullandığınız analiz araçlarının kurulumunu gerçkleştiriyoruz. Uygulamadığımız SEO stratejisinin sonuçlarını sürekli analiz ediyor ve müşterilerimizin profesyonel iş yönetim uygulaması üzerinden bilgilendiriyoruz.

SEO’da Neler Yapıyoruz?

SEO Danışmanlığı ve SEO Hizmeti

Site Dışı SEO Nedir?

İç SEO Nedir?

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Faydaları

SEO Hizmeti Almadan Önce Sıkça Sorulan Sorular

SEO, web sitenizin arama motoru sonuçlarında daha iyi pozisyona gelmesi için yapılan çalışmaların bütünüdür. Yapılacak SEO çalışmaları ile web sitenizin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılması ve buna paralel olarak arama sonuç sayfası (SERP) pozisyonunun iyileşmesi hedeflenmektedir.

SEO’ya uygun düzenlenmiş bir web sitesi, diğer sitelerin arasından sıyrılarak arama sonuçlarında görünürlüğünü, buna bağlı olarak trafiğini artıracaktır. SEO çalışması daha doğal ve kalıcı bir çözüm olduğundan site sahipleri tarafından tercih edilmektedir.
SEO hizmeti sosyal medya pazarlaması, içerik pazarlaması gibi dijital pazarlamanın kanallarından biridir. SEO çalışmaları daha çok e-ticaret projeleri, kurumsal firmalara , haber siteleri ve trafik kaygısı güden sitelere gerekmektedir. Uzman ekipler tarafından yapıldığında olumlu sonuçlara yol açmaktadır. İlgili anahtar kelimeler kelime analizi eşliğinde tespit edilerek ilk sayfaya gelmek için yapılan çalışmanın sonucudur.

On Page (Site İçi) ve Off Page (Site Dışı) olmak üzere iki şekilde yapılır. On Page SEO: Web sitesindeki bütün sayfaların optimize edilerek arama motorları ve kullanıcılar için kullanışlı bir hale getirilmesidir. Off Page SEO: Referanslar, sosyal medya çalışmaları, tavsiyeler ile sitenizin hem kullanıcı hem de bot’lar için bilinirliği artıran çalışmalardır.

SEO danışmanlığı düzenli olarak alınması gereken bir hizmettir. Rakiplere ve sitenizin durumuna göre süreç içerisinde farklı SEO stratejileri oluşturulmalıdır.

Hayatında ilk defa SEO ajansı seçecek biri için bu süreç oldukça zordur. Sitenizi incelemeden fiyat veren firmalardan ve sizlere 0 garanti veren ajanslardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çünkü sitenizin durumunu incelemeden sitenize herhangi bir yol haritası çıkarmadan fiyat belirtmek çok profesyonel kalmaz. Çalışacağınız SEO ajansı her müşteriye özel yol haritası ve çözüm reçetesi sunar. Hasta – doktor ilişkisine benzetebiliriz bu durumu. Her sitenin hastalığı ve bu hastalığı çözecek ilaç aynı değildir. O yüzden kalıp ve paket satan SEO firmalarından uzak durunuz.

Hello World olarak müşterilerimize yapılan aksiyonlar belli periyotlarda rapor olarak sunulmaktadır. Ayrıca kendilerinin bireysel talep etmeleri durumunda güncel sıralama raporları, teknik analiz raporlarının hepsi firma yetkilisine mail olarak iletilmektedir.

SEO Hakkında Bilgi Almak İster misiniz?