Web Yazılım ve
Tasarım

Öne Çıkan Özellikler

Size Özel
Hızlı ve Esnek
Güvenli ve Stabil
Özgün ve Modern

Her İhtiyaca Yönelik Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

İlk tanışmadan yayın sonrası projenizin oluşan verilerini izlemeye kadar tüm süreci titizlikle takip ediyor, size yeni öneriler sunuyor ve yönetiyoruz.

Hazır Web Sitesi

Hazır web site şablonları kurumsal renklerini uyarlayarak hızlı bir şekilde web sitenizi kullanıma açmak için tasarlanmış sitelerdir.

Responsive Web Sitesi

Sıra dışı ve isteklerinize yönelik size özel tasarlanan web sitelerdir. Gerektiği durumlarda ek yazılım ile zenginleştirilebilecek
şekilde halde kodlanır.

Proje
Sürecimiz

Sizi Dinliyoruz
Araştırıyoruz
Sunuyoruz
Geliştiriyoruz

Web tasarım Hizmeti Almadan Önce Sıkça Sorulan Sorular

Web tasarım kısaca; grafik görseller ve metinler aracılığıyla  bir web sayfasının düzenlenerek, ziyaretçilerin erişimine uygun bir arayüz haline getirilmesi işlemidir. Bu işlemi yapan kişilere web tasarımcısı denildiği gibi bu alanda faaliyet gösteren, birden fazla web tasarımcısını bünyesinde barındıran, web tasarım ajansları da mevcuttur

Web tasarım kısaca; grafik görseller ve metinler aracılığıyla bir web sayfasının düzenlenerek, ziyaretçilerin erişimine uygun bir arayüz haline getirilmesi işlemidir. Bu işlemi yapan kişilere web tasarımcısı denildiği gibi bu alanda faaliyet gösteren, birden fazla web tasarımcısını bünyesinde barındıran, web tasarım ajansları da mevcuttur

Web sitesi tasarımı oluşturulurken sitenin mümkün olduğunca çok sayıda ziyaretçi tarafından kolayca bulunabilmesi amaçlanmalıdır. Google, Yandex, Bing , Yahoo gibi arama motorlarında web sitenizin üst sıralarda bulunması ziyaretçi sayınızın yüksek olmasını sağlayacaktır. Bu nedenle sitenizin SEO ( Search Engine Optimisation) yani arama motoru optimizasyonunun iyi tasarlanmış olması gerekmektedir. Daha fazla internet kullanıcısına ulaşabilmek için web sitenizin mobil cihazlara uyumlu olması da önemli bir detaydır. Web sitenizin özgün içeriklerle düzenlenmiş olması SEO performansının yüksek olmasını sağlayacaktır. Web Sitesi Tasarımı yaptırmak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bir diğer unsur site güvenliğidir. Sitenizin istenmeyen ellere geçmesi hem ekonomik açıdan hem marka değeri açısından olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Web tasarım firmaları seçilirken en başta dikkat edilmesi gereken husus, firmanın bu konudaki yetkinliği ve tecrübesi olmalıdır. Bu konuda önbilgi edinilmesi de ancak web tasarım firması tarafından tamamlanmış diğer projelere göz atmakla mümkün olabilir. Çalışmalara başlandıktan sonraki süreçte web tasarım firmasıyla iletişimin sağlıklı ve güçlü olması ortaya çıkacak sonucun istenen kalitede olmasına da katkıda bulunacaktır. Planlı ve titiz çalışmayı gerektiren web tasarım aşamasında, firmanın belirlenen sürede web sayfasını tamamlayıp teslim edebilir kabiliyette olmasına dikkat edilmelidir. Elbette her işte olduğu gibi henüz taslak aşamasında web tasarım firmasının şeffaf şekilde belirli bir fiyat sunması da bu noktada dikkat edilmesi gereken noktalardan biridir.

Basit bir web sayfasının tasarımı ortalama 1 ay sürmekle beraber, istenen çalışmanın niteliğine göre bu süre 6 ay ya da daha uzun bir tarihe yayılabilmektedir. Web tasarımı yapılırken arayüz ve içerik kadar web sitesinin güvenliği ve SEO performansı da önemli hale gelmektedir. Web sitesi tasarımı yapılırken kullanıcılara en uygun hizmeti sağlamak için defalarca web sitesinin test edilmesi söz konusudur. Bu nedenlerle web sayfası tasarımında süre, beklentiye ve istenilen projeye göre değişkenlik gösterebilir.

Hazır web sitesi yaptırırken her işte olduğu gibi ortaya çıkacak sonucun istenen performansı verip veremeyeceği göz önüne alınmalıdır. Projeye başlamadan önce amaç ve hedef kitle belirlenerek bu yönde yardımcı bir taslak oluşturulmalıdır. Hazır web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli unsur; web sayfasının mümkün olduğunca özgün nitelikte olması gerekliliğidir. Ziyaretçilerin ilgisini ve dikkatini çekmeyecek bir web sayfası işlevini yerine getiremeyebilir. SEO açısından iyi planlanmamış bir web sayfası tasarımı arama motorlarında üst sıralarda gözükmeyeceği gibi hedef kitleye de ulaşamayacaktır.

Web Yazılım Ve Tasarım Hakkında Yaptığımız İşler

Ben Coffee Co

Laetis Studio

Utopian Women

Op. Dr. Soner Tezcan

Penriths

Leon Galeri

Landing Page Web Yazılım ve Tasarım

Landing Page
Web tasarım

Kurumsal Hukuk Bürosu Websitesi

Avukatlık Bürosu Kurumsal Web Tasarım

All In One Invest Gayrimenkul Kurumsal Web Yazılım

All In One Emlak
Web Tasarım ve Yazılım

Özel Yazılım Karavan

Raccoon Scooter Kiralama Sistemleri Yazılım Hizmeti: Scooter kiralama işletmeleri için özel olarak tasarlanmış, güçlü ve kullanıcı dostu bir yazılım çözümü. İşletmenizin operasyonlarını kolaylaştırmak ve yönetmek için özelleştirilebilir araçlar, analitik veriler ve kullanıcı dostu bir arabirim sunuyoruz.

Scooter Kiralama Yazılımı

B2CARLEASE Araç Kiralama Yazılımı; kolaycar, desk360, fanaliz ile entegre web yazılım çözümü

Araç Kiralama Özel Yazılım

Online Eğitim Yazılımı

Kurumsal Web Tasarım

Web Tasarım Hakkında Bilgi Almak İster misiniz?